ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua


Додати готель

Додавання готелю

До співпраці запрошуються власники всіх типів туристичних установ та форм власності, від готелів до приватних будинків та наметових містечок.

Шановні партнери, якщо інформації про Ваш готель, готель, базу відпочинку, кемпінгу або приватну пропозицію все ще немає на сторінках каталогу нашого сайту в розділах «Готели-бронь», ми із задоволенням розмістимо її і вона стане доступна широкій аудиторії нашого сайту.

До співпраці запрошуються тур.об'єкти розташовані у курортних районах Криму, Карпат, Азовського моря, Одеської області, Шацьких озер та інші райони в Україні.

Ви маєте можливість додати інформацію про новий готель, а також внести зміни в описи вже наявних в базі нашого сайту готелів.

Умови розміщення інформації:
Безкоштовно:
Розміщення інформації про Ваш готель у базі каталогу туристичного сайту здійснюється на безкоштовній основі у розділі «Готели-бронь»:
- тільки опис готелю.
Платно:
Розміщення інформації про Ваш готель у базі каталогу туристичного сайту в розділі « Готели-бронь»:
- опис готелю;
- Фотографії;
- Ціни;
- адреса та інша контактна інформація.

Як розмістити інформацію?
Завантажте спеціальну анкету . Заповніть всі необхідні поля. Заповнену анкету надішліть на електронну адресу info@asinfo.com.ua. Після проходження модерації інформація про готель з'явиться на базі каталогу нашого сайту. Коректне заповнення всіх потрібних полів прискорить розгляд Вашої заявки.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.