ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Причерноморье

День бруду в Одесі

Чого тільки не вигадають у цій Одесі. Ось, наприклад, ще один день, який люблять відзначати одесити - "День бруду". І незважаючи на те, що його вигадали зовсім недавно, до свята починає виявляти інтерес не лише молодь. Відзначають день бруду 1 серпня, поки що лише на курорті Сергіївка. Організатором виступає курортне об'єднання "Сонячний берег".

Свято починається із зустрічі Королеви Грязі, яка вітає всіх учасників із уже традиційним святом. Потім, за велінням Королеви, її піддані починають вимазувати лікувальним брудом усіх гостей та учасників свята. З того моменту, коли на тілі всіх учасників вже не залишається чистого місця, починається урочиста хода мостом у море.

Звичайно, на святі, присвяченому лікувальному бруду та воді, не могли обійтися без морського царя - Нептуна та його чудової почту - русалок.

У святі "День бруду" беруть участь не лише хлопці, які відпочивають у курортному об'єднанні "Сонячний берег", а й маса відпочиваючих, які приєдналися до урочистої ходи та концерту на пляжі.

У концертному шоу, яке відбувається на морі, беруть участь хлопці з різних міст України. Хочеться вірити, що це свято не загубиться, а набуде масового характеру і буде прикладом для наслідування, адже крім цілющих функцій лікувального бруду, свято забезпечує ще й піднесення настрою. Саме тому курортне об'єднання "Сонячний берег" щороку, 1 серпня, запрошує всіх на спільний "День бруду"!

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.