ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Причерноморье

Курорт "Расєйка"

Курорт Рассейка. Отдых в Рассейке "Расєйка" - курортна зона, де в радіусі 100 км немає жодного промислового підприємства, заводу, порту та інших, несумісних з відпочинком та здоров'ям, об'єктів. З давніх-давен Одеський регіон славиться своїми чорноморськими пляжами. Проте не всі знають, що саме Татарбунарський район – це третина всіх придатних для відпочинку, але невикористаних на повну силу пляжів Одеської області. 13 солоних озер - безцінна криниця бальнеологічних ресурсів міжнародного значення, місце гніздування понад сотні різновидів водоплавних птахів. Віддаленість промислових центрів, портів, жвавих транспортних магістралей та інших несприятливих для курортних територій об'єктів дозволяє бути впевненим у чистоті морської води протягом літнього сезону. Дельфіни, краби, актинії та інші жителі моря тут не на диво. Що ж до чистоти повітря, то вже виходячи з машини і вдихнувши на повні груди цей живильний коктейль з морського солоного повітря, степового різнотрав'я та випарів високо йодованого лиману без найменших вкраплень вихлопних газів, мешканець мегаполісу шумно видихає: "Яке повітря!" і блаженно заплющує очі.

Курорт "Расєйка" Курортна територія села Приморське під назвою Расейка розташована в місці, яке суша відвоювала біля моря - з трьох сторін курорт оточений водою. З одного боку курорту розкинулося озеро Малий Сасик, уздовж території – вузьким рукавом – озеро Джантшейське, третя водойма – лікувальний лиман Шагани. Лиман Шагани та сусідні лимани відгороджені від Чорного моря природним піщаним насипом. Тут особливо чистий пісок, який за своїм складом має лікувальні властивості. Лежати на такому пісочку, стверджують дослідники – частина таласотерапії, якою не може похвалитися жоден із відомих французьких, італійських курортів Європи, островів Середземного моря, Ізраїлю, Лівану. Найбільші території такого пляжу - біля курорту Расейка. Територія курорту, протяжністю близько двох кілометрів, може прийняти близько трьох тисяч відпочиваючих одночасно. І цим щасливцям пощастило - на морському пляжі, одному з найкращих на Одещині, вони зможуть знайти містечко для відпочинку в повній самоті, адже пляж знаходиться на морській косі, довжина якої близько 50-ти кілометрів і завширшки 100-300 метрів! Водойми, що оперізали курорт Расейка і відокремлюють пляж від материка, є частиною ланцюжка морських лиманів - місця поселення та гніздування безлічі водоплавних птахів. Весь сезон у небі, в морі, в озері – зграї білих та рожевих пеліканів та лебедів, качок, чапель, чайок та інших пернатих. Статус водно-болотного угіддя міжнародного значення як родовище лікувальних грязей має лиман Шагани. Його випари збагачують і так біологічно активну, тобто. із підвищеною здатністю до медичної реабілітації, дихальне середовище.
   На території курорту розташовані кілька торгових кварталів із ринком, де Вам запропонують всілякі південні фрукти та овочі, товари першої необхідності, продовольчі магазинчики з великим асортиментом товарів, кафе. Увечері можна відвідати літній кінотеатр, дискотеки або бари з караоке. Родзинка курорту - велика кількість кафе з "живою" музикою, де на замовлення виконають Вашу улюблену пісню, у тому числі народну.
   Дістатися Расейки можна автобусом "Одеса - Приморське" від м. Одеси (станція "Привіз") (близько 4 годин) або від м. Татарбунари (близько 1 години). Особистим автотранспортом можна доїхати за 2 години автотрасою Одеса - Рені : м. Одеса - Маяки - Монаші - Сарата - Татарбунари - Зарічне - Лиман - Приморське - Расейка.

"Збираєтесь на пляж - візьміть із собою вудку!
   Приїхавши відпочити на морському курорті Расейка, Ви зможете не тільки позасмагати та скупатися у найчистіших водах Чорного моря. Для Вас та Вашої сім'ї є можливість долучитися до дикої природи – вздовж курорту розкинулося озеро Джантшейське, через яке відпочиваючі пішохідними містками довжиною від 200 до 500 метрів проходять на морський пляж. Ці містки - улюблене місце для рибалок-аматорів, які, захопившись своїм улюбленим заняттям, не завжди знають, де тут, власне, пляж? Але і рибалити їм вдається не завжди - вони просто забувають про рибу, коли перед їх здивованим поглядом пролітають величні зграї рожевих пеліканів, лебедів, качок, чапель та інших пернатих, які у величезній кількості водяться в цьому краї. Ця місцевість набула статусу водно-болотних угідь міжнародного значення, як місць гніздування та поселення водоплавних птахів,

"Полювання полювати!" серпень-грудень
   - це бажання відвідує багатьох, хто побачив цей степ вперше, і тих, хто щороку не пропускає жодного мисливського сезону, а приїжджає на зустріч з друзями, з якими на них чекає захоплююча подорож причорноморським степом і в заростях озерного озера. А видобуток влучного стрільця залежить лише від пори року: качка крякова і лиска, гусак гуменнік, сірий великий гусак, гусак казара, заєць сірий, лисиця, куріпка, фазан. Дозвіл на відстріл видасть районний ОРМ.
   Виноградне вино значно підвищує імунітет організму, особливо сприятливо впливає на нервову систему, стимулює травлення та збуджує апетит, розсіює почуття тривожності та покращує сон. У поєднанні з перебуванням на узбережжі Чорного моря його вплив принесе Вам справжнє відчуття відпочинку.

   Якщо Ви приїдете сюди навесні - Ви побачите не тільки, як зеленіють молоді виноградні листочки, але й зможете скуштувати найсмачнішу страву - голубці з виноградного листя, запиваючи їх чудовим місцевим вином.
   Якщо Ви приїдете сюди влітку - Ви зможете не тільки викупатися в найчистіших водах Чорного моря і поніжитися на сонці, а й власноруч зібрати на винограднику цілий кошик раннього винограду, а потім, втомившись і засмагнувши, посидіти в прохолодному дегустаційному залі і дізнатися, а що ж. відбувається з виноградом потім? І спробувати це.
   Якщо Ви приїдете сюди восени – Ви потрапите на священнодійство – збір Урожаю, в якому зможете взяти участь настільки, наскільки забажаєте. Ви побачите весь процес створення божественного напою від збирання ягід до дегустації вин. На додаток до цього - участь у лові кефалі.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.