ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Причерноморье

Джаз-карнавал в Одесі

Джаз-карнавал в Одессе Якщо Ви любите джаз, то Вам обов'язково потрібно побувати на Джаз-карнавалі в Одесі, який розпочинається в середині вересня. Спеціально для карнавалу винахідливі одесити вирядили Дюка Рішельє в Дюка Еллінгтона, для чого використовували його спину. З цього, власне, і почався "Карнавал" - дійство головне та одеситам через всесвітньо відомий гумор близьке. Основні концерти проходили у залі філармонії 16, 17 та 18 вересня. На відкритті фестивалю звучало унікальне аудіо-звернення до одеситів Леоніда Утьосова, яке раніше ніколи не оприлюднилося. Запис зроблено у Москві січні 1982 року, протягом місяця до смерті великого виконавця.

Фестиваль починається гучним походом Джаз виконавців Дерибасівською. Яскраву атмосферу у місті створюють паради оркестрів та диксилендів, концерти біля пам'ятника Утьосову, а також молодіжні акції на Театральній площі та феєричний гала-концерт біля Оперного театру. Ідея чудова, карнавальні костюми чудові, оркестр грав багато, поливалки, замасковані під паровози - потужні.

Фестиваль вийшов міцний, було послухати що, і було кому. Цього року гостями фестивалю були музиканти із країн Східної та Західної Європи, України, Росії та США, загальна кількість яких була близько півсотні. Із трьох днів фестивалю майже всі були аншлоговими. Народ прийшов вимогливий. Кажуть, якщо одеситам на сцені щось не сподобається, вони можуть і вийти геть, причому всі разом. Цього не сталося. Зал прийняв гру, дихання сповільнювалося і прискорювалося разом з сценами, що розгорталися, з якогось іншого життя. І знову біс, небажання зали виходити з стану, що виник. Більше того, багатьох музикантів не відпускали зі сцени, змушували грати далі й надалі. Власне музикантів слабких і не було. Там був майже звичний набір тих, хто мандрує з міста до міста.

Подібні фестивалі потрібні народу, щоб не засохнути і музикантам, щоби реалізуватися. А щоб усе відбулося, потрібна праця багатьох людей, яким слід вклонитися, а також усім одеситам і туристам, які приїхали послухати та подивитися все це дійство, оскільки вони прийшли, ляскали, кричали, стогнали, підспівували.Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.