ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Причерноморье

Пляжі Причорномор'я

Відпочинок у Причорномор'ї (огляд пляжів).
Нарешті вирвалися з дому і опинилися на курорті Чорного моря - далеко від великих промислових міст, від курних доріг та повсякденної суєти. Курорти Одеської області знаходяться у сприятливій для лікування та відпочинку місцевості. Поєднання морського та степового клімату, велика кількість сонячних днів, унікальні солоні водоймища – лимани, велика кількість фруктів та овочів – все це створює виняткові умови для зміцнення здоров'я та прекрасного відпочинку. Добре просто полежати на пляжі, поніжитись під гарячими променями сонця.

Пляжі Одеси та Одеської області на Чорному морі посипані великою галькою, або ж укладені кам'яними плитами і найчастіше є досить вузькою смугою, над якою нависають невисокі (метрів 10) урвища з вапнякових скель. На впорядкованих пляжах Одеської області, як правило, є пісок (переважно привезений, або отриманий на місці за допомогою спеціальної технології дроблення порівняно м'якого вапняного каменю).

Пляжі курортів Одеської області чудово підійдуть як любителям веселого та різноманітного активного відпочинку, так і мрійникам про спокійний відпочинок лежачи на пляжі та ніжно під сонцем.
Приємного відпочинку на пляжі на всіх курортах Одеської області!

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.