ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Причерноморье

Нудистські пляжі Одеси та Одеської області

Нудистські пляжі Одеської області багато хто вважає другим за привабливістю місцем натуристського відпочинку на Чорноморському узбережжі України після Коктебеля. Тут навіть на громадських пляжах приблизно третина жінок засмагає топлес як з чоловіками і так без, і навіть просто на самоті, хоча, в курортному місті загоряння топлес природно і не є чимось дивним. Але оскільки йдеться про нудистські пляжі, постараємося розповісти про найпопулярніші місця відпочинку в Одеській області . Хочеться відзначити, що в Одесі є міцна натуристська громадськість, яка стежить за підтриманням чистоти та порядку на пляжі.

Усі нудистські пляжі Одеси та Одеської області – короткий огляд пляжів, які нам відомі.

Одеса
Нудистський пляж в Одесі знаходиться майже в центрі міста, між курортними зонами Дельфін та Аркадія: 15 хвилин їзди трамваєм від залізничного вокзалу (трамвай №5, зупинка "санаторій Чкалова" на Французькому бульварі), а звідти спуск до моря через парк. Спуститися до прибережної асфальтованої дороги і, обійшовши праворуч обгороджену територію пляжу санаторію ім.Чкалова (вхід на цей пляж для сторонніх платний), йти до берега моря до стежки, що спускається з кручі. Ще про пляж можна здогадатися і з того, що зверху зазвичай завжди маячить від двох до десяти людей, які дуже уважно стежать за тим, що коїться внизу. Сам пляж є смуга шириною 20-30 м, покрита переважно галькою (розміром, в середньому, з голубине яйце і не дуже гладкою), проте в середині є острівець піску. У хорошу погоду на пляжі навіть у будні збирається кілька сотень людей, а у вихідні - понад тисячу. Іноді на пляжі організовують театралізоване свято боді-арту.

Нудистські пляжі під Одесою.
Під Одесою знаходяться такі чудові місця, як Кароліно-Бугаз . Можливості для натуризму тут найширші. Сам Бог наказав щось організовувати. От і спробував Одеський Союз Натуристів організувати влітку в пансіонаті "Робінзон" на Бугазі щось на кшталт організованого відпочинку лише для натуристів, але для такої екзотики умілі менеджери пансіонату запросили нерозумно високі ціни. А "дикий" пляж на Бугазі самим одеситам ймовірно не дуже потрібен: їм зручніше користуватися пляжем біля санаторію Чкалова у місті, а не їздити за 40 км електричкою чи автобусом. Але для бажаючих потрібно їхати до станції Кароліно-Бугаз, пляж знаходиться біля висотників.

Нудистський пляж можна знайти, якщо вийти на станції Студентська між базою відпочинку «Чайка» та пансіонатом «Одеса».

Південний
Прекрасне місце для нудистів є у місті Південний, яке знаходиться на березі Чорного моря, недалеко від Одеси. Південне є невеликим, симпатичним містечком з дуже добре організованим нудистським пляжем. Якщо вийти на міський пляж і піти вліво, то пройшовши берегом 10-15 хвилин обов'язково потрапляєте на нього. Орієнтир – джерело з дуже прохолодною водою.

Що ще дуже відрізняє Одеса від інших курортних міст? Це те, що поряд з нудистськими пляжами є величезна мережа санаторіїв, будинків відпочинку, пансіонатів всіх можливих цінових категорій, плюс до всього пропозиції житла в приватному секторі. Пропозиції набагато перевищують попит і цим стримують ціни на відпочинок. З повним набором курортних розваг, таких як приморські дискотеки, атракціони, кафе та ресторани, тут проблем немає, все в достатку. Розвинена мережа торгівлі, громадського харчування, побутових послуг, що працює за звичайними міськими, а не здутими "курортними" розцінками. Отже, приїжджайте до Одеси та займайте місця під сонцем.

Якщо Ви бажаєте доповнити статтю інформацією про нудистські пляжі Одеси та Одеської області, пишіть нам на електронну скриньку.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.