ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Відпочинок у Карпатах

Пошук готелей


Почни подорож тут!
Великий вибір готелів, турбаз, пансионатів та приватних садиб.

Підбір, бронювання, відгуки

Житло у Карпатах


Наші послуги


  • Бронювання житла у Карпатах
  • Прямі контакти
  • Відгуки по готелях
  • Активні тури
  • Розміщення інформації про готель на нашому сайті
  • Редагування інформації і цін на вимогу
  • Лічільник відвідувачів

Фото


Свірзький замок. Фото дня
Свірзький замок

Контакти


+38097
298-54-96
+38095
86-34-999
info@asinfo.com.ua
231-343-118


КарпатыВідпочинок у Карпатах стане незабутнім враженням на все життя, адже натуральна краса цього регіону вражає до глибини душі. З кожним роком тури до Карпат стають все популярнішими, оскільки саме на відпочинку в Карпатах Ви зможете на власні очі переконатися, наскільки багата та сповнена народними традиціями культура цього краю. Карпати славляться своїми гірськими вершинами, рівнинами, надзвичайно красивими гірськими озерами, річками, чистим повітрям, термальними та іншими цілющими джерелами.

Коли краще їхати до Карпат?

Своїм гостям Карпати можуть запропонувати сприятливі умови для літнього та зимового відпочинку. Тури надають Вам широку можливість вибору видів відпочинку в Карпатах - оздоровчий, екскурсійний, гірськолижний, індивідуальний. Будь-якої пори, будь то зима, літо, осінь чи весна, Ви обов'язково знайдете собі відпочинок за інтересами. Відкрита група у Контакті

Звичайно ж, багато хто скаже, що відпочинок у Карпатах - це, перш за все гірськолижні курорти , які є одними з найдешевших на території СНД, де для справжніх любителів зимового гірськолижного спорту, Карпати пропонують весь спектр послуг, включаючи навчання та прокат обладнання. Тут є умови для повноцінного зимового відпочинку. Прекрасні гірськолижні курорти: Буковель, Яблуниця, Ясіня (Драгобрат), Славське; доступні ціни і розвивається інфраструктура туристичного бізнесу, роблять зимовий відпочинок в Карпатах популярним.

Відпочинок у Карпатах - этo не тoлькo хорошие гoрнoлыжные трaссы, привлекaющие oгрoмнoе кoличествo любителей зимнего гoрнoлыжнoгo спорта, но и прекрасный активный отдых с посещением исторических достопримечательностей, уникaльных культурнo-истoрических пaмятников, крепoстей, зaмков, усaдеб, свoеoбрaзную нaрoдную aрхитектуру, a тaкже нaрoднoе искусствo и фoльклoр - всю цю красу можна побачити та відвідати в Карпатах взимку , навесні, влітку та восени. Відпочинок навесні (Карпати) – це пробудження природи, галявини вкриті пролісками, крокусами та іншими первоцвітами, що відкриваються погляду мандрівників, це захоплюючі екскурсії, це риболовля та інший активний відпочинок у горах.

Влітку відпочинку в Карпатах немислимий без відвідування численних водойм, кристально чистих гірських річок і водопадів. Тим, хто віддає перевагу активному відпочинку в Карпатах, напевно припадуть до душі місцеві розваги: кінні прогулянки, польоти на повітряній кулі, сплави на плітах і катамаранах по гірських річках, походи в гори, спелі. Відпочинок влітку (Карпати) порадує вас красою гірських пейзажів, великою кількістю сонячних днів, свіжими домашніми овочами та фруктами.

Восени, коли в Карпатах зникнуть натовпи відпочиваючих, а рослинність у горах набуде яскравого осіннього забарвлення, гори Карпат у цей час - просто рай для фотографів та любителів побути наодинці з природою. Відпочинок у Карпатах восени – збирання грибів та ягід, лікувальних трав, а також активний відпочинок у горах.

Карпати: відпочинок, ціни, житло

Розвинена мережа готелів, баз відпочинку, приватних садиб для відпочиваючих роблять відпочинок у Карпатах доступним та комфортабельним. Ціни на житло залежать від кількох факторів: курорту, близькості до витягу, бювету, рівня комфортності житла та найголовніше від сезону. Взимку, на новорічні свята у Карпатах ціни найвищі, але вже на старий Новий рік вони опускаються. Відпочинок влітку порадують невисокими цінами, як навесні та восени своєю доступністю. Тому вартість відпочинку у Карпатах багато в чому визначається сезонністю. Житло краще підбирати та бронювати спираючись на відгуки туристів. Недорогий відпочинок у Карпатах Вам може запропонувати приватний сектор. Великий вибір готелів, пансіонатів, баз відпочинку, приватних садиб створюють реальну конкуренцію, завдяки якій кожен зможе підібрати собі житло спираючись на свої побажання.

Ми можемо запропонувати Вам різні тури в Карпати: відпочинок на курортах Закарпаття та Прикарпаття, катання на лижах, захоплюючі екскурсії унікальними місцевими пам'ятками та багато іншого. Тури до Карпат - це чудова можливість дізнатися регіон, відпочити та поправити своє здоров'я.

Бажаємо Вам приємного відпочинку у Карпатах!!!

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.