ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Зелений туризм у Карпатах

Зеленый туризм в КарпатахКарпати - це мальовничий край високих гір, стрімких потоків та чистого повітря, де зелений туризм набуває своєї привабливості. Зелений туризм у Карпатах – це можливість повернутися до природи та стати самим собою, відчути тишу та самобутність карпатських гір. А місцеві жителі допоможуть організувати цікавий, різноманітний та захоплюючий відпочинок у Карпатах.

Влітку в Карпатах Ви зможете отримати цікаві екскурсійні тури в гори, до високогірних озер та водоспадів, зробити сплав гірською річкою, покататися на конях, квадроциклах, політати на пароплані, відвідати цікаві музеї, зібрати екологічно чисті гриби та ягоди.

Гостиницы, отели, коттеджи в КарпатахВзимку в Карпатах – звичайно ж, отримати насолоду від катання на лижах, сноубордах, санках та ковзанах. Прокат лиж, сноубордів є у приватному секторі. Садиби зеленого туризму взимку Вам запропонувати попаритись у лазні чи сауні, провести приємний вечір у котеджі з каміном, скуштувати місцеві кулінарні страви за келихом гарного Закарпатського вина.

Жилье в КарпатахПриватний сектор у Карпатах – це найкращий вибір житла для відпочинку , тому що зелений туризм у Карпатах – це індивідуальний підхід до кожного відпочиваючого, гарні умови проживання, домашня кухня. Це ще й чудова можливість зіткнутися з українською культурою, давніми звичаями та обрядами.

Відпочинок у Карпатах – це здоров'я, насолода навколишньою природою, культурою! Котедж в Карпатах, лазня, колиба з національними стравами та доброзичливі люди – все це дає Вам можливість отримати незабутні враження від відпочинку, які пропонує сільський, зелений туризм!

Ласкаво просимо в гори, Карпати чекають на Вас!

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.