ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Карпати - корисна інформація

Карпати розташовані на заході України на кордоні з Румунією, Угорщиною, Словаччиною та Польщею. Гори розташовані на території 4 областей України: Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької. Ці регіони мають багату культуру, традиції, цікаву історію. Помірно-континентальний клімат, унікальні пейзажі, гарна природа приваблюють на відпочинок до Карпат не лише українців та найближчих сусідів, а й туристів із далекого зарубіжжя.

Карпатський регіон також умовно ділиться на 2 частини – Прикарпаття та Закарпаття. Прикарпаття – це Івано-Франківська та Чернівецька області, Закарпаття – Закарпатська область. Частина Львівщини також розташована на території гір (південна частина). Карпатські гори невисокі, вулканічного походження середньою висотою близько 1200-1400 метрів. Найвища точка знаходиться в районі села Ясіня та Яблуниця – гора Говерла – 2061 м. Поруч розташовані усі двотисячники Українських Карпат – Петрос, Бребенескул, Гутин Томнатик, Піп-Іван, Ребра.

Карпати розташовані далеко від промисловості, що дозволяє туристам на відпочинку в Карпатах повною мірою насолодитися унікальною природою, дихати чистим гірським повітрям та милуватися незабутніми краєвидами.

Карпати - один із найбагатших природних та лікувальних ресурсів регіонів України. Лікування та відпочинок у Карпатах можливий цілий рік. Тут розташовані провідні бальнеологічні та термальні курорти України.

Карпати: відпочинок, житло, ціни
У Карпатах Ви знайдете безліч готелів, санаторіїв, баз відпочинку, пансіонатів, приватних котеджів. І ціни на житло у Карпатах залежать від кількох факторів: сезону, курорту, близькості до витягу, бювету, рівня комфортності житла тощо. Добре розвинений зелений туризм у Карпатах. Тут у приватному секторі здають не лише кімнати, а й навіть будинки, котеджі. Оренда будинку Вам коштуватиме навіть дешевше, ніж на базах відпочинку. Врахуйте, якщо Ви вирішили відпочивати у Карпатах у приватному секторі, то житло краще шукати заздалегідь.

У Карпатах кожен мандрівник знайде відпочинок на свій смак. Територія довкола Карпатських гір густо заселена. Люди живуть навіть на вершинах гір, у гордій самоті. Цивілізація там є, але, як ніде в Україні, збереглися давні традиції, місцеві пам'ятки та захоплюючі історії.

З гір стікає безліч річок та потоків. Деякі річки вважаються одними з найчистіших у Європі. Майже всі великі річки Карпат – Прут, Черемош, Тиса, Стрий – придатні для сплавів на катамарах та плотах, байдарках.

У карпатських річках водиться безліч видів риб, тому риболовля там одна насолода. Особливу увагу слід приділити форелі. Ця риба водиться тільки в дуже чистих водоймищах, тому зустріти її можна не скрізь. До того ж не у всіх водоймах можна ловити рибу. Ще в горах багато красивих озер. Найвідоміше - озеро Синевір, визнане найчистішим.

Якщо ви віддаєте перевагу екстремальному відпочинку в Карпатах, можна піти в похід по гірських вершинах, пішки або на велосипедах, на джипах, кататися на конях, займатися парапланеризмом...

На території Карпат розташовано багато джерел мінеральних вод, термальних джерел. Тому туристи приїжджають не лише відпочивати у Карпатах, а ще й для лікування захворювань та загального оздоровлення організму. Особливу увагу слід приділити чистоті повітря після великих міст різниця дуже суттєва. Повітря там свіже, з легким ароматом хвої. Тому в Карпатах розташовано багато санаторіїв для лікування захворювань дихальних шляхів.

Великою популярністю користується зимовий гірськолижний відпочинок у Карпатах. Гірські вершини покриті снігом близько 5 місяців протягом року. Практично в будь-якому регіоні є місця для катання на лижах – лижні бази, гірські готелі, приватні котеджі та навіть санаторії розташовані у місцях, придатних для катання на лижах. Цей куточок начебто спеціально створений для відпочинку взимку (Карпати). Тут є умови для повноцінного зимового відпочинку. Лижні відпочинок у Карпатах продовжує розвиватися, тут кожен знайде для себе траси як професіонали, так і новачки лижного відпочинку. Зі схемами лижних трас у Карпатах Ви можете ознайомитись на сторінці « Підйомники ».

Відомі та популярні курорти Карпат - Яремче , Славське , Ясіня ,Драгобрат , Яблуниця , Свалява , Трускавець , Буковель ...

Приїжджайте відпочивати до Карпат, цей дивовижний край! Ви насолодитеся чудовою незайманою природою, красою гірських вершин, потужністю гірських річок, чистим повітрям. Ви отримаєте незабутні враження – достатньо приїхати до Карпат один раз. Ви полюбите цей край, і вас тягтиме сюди знову і знову.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.