ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Карпатський трамвай

Вигодська вузькоколі́йна залізнииця — мережа гірських вузькоколійних ліній (ширина колії — 750 мм) в Українських Карпатах — поблизу смт Вигода Долинського району Івано-Франківської області. Побудована в XIX столітті для вивозу деревини з гір.

На 2018 рік лишилося близько 7 км колії, що використовувалась, діє і за первісним призначенням, і як туристичний маршрут.

Класичний маршрут

Маршрут починається в місті Вигода Долинського району Івано-Франківської області і простягається до так званих Мізунських водоспадів, поблизу селища Новий Мізунь.

Біля початку маршруту встановлено пам’ятник — його видно з траси.

Відстань подорожі — 9 км, а час — близько 4 годин.

Під час подорожі є можливість відвідати гідрологічну пам’ятку природи загальнодержавного значення – заповідник “Ширковець”, скуштувати найсмачнішої в Карпатах води з гірського джерела “Дюзркач”, побачити так звані “Срібні пороги” річки Мізунка, а в теплу пору року - скупатися в її чистих водах. На території санаторію “Джерело Прикарпаття” буде змога придбати сувенірну продукцію краю, а також вироби місцевих фермерських господарств, а наша ‘’виїзна кухня’’ подарує Вам просто неймовірне гастрономічне задоволення.

Початок / завершення маршруту об 11:00 / 14:30

https://kartram.com.ua/services.html

 

 


 

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.