ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Гірські лижі у Карпатах

Зимовий відпочинок у Карпатах – це насамперед катання на гірських лижах. Карпати – популярне місце зимового відпочинку в Україні. На території Карпат безліч місць для катання на лижах і сноубордах. З кожним роком узимку до Карпат їде все більше туристів, підвищуються вимоги до гірськолижних курортів, зростає конкуренція серед готелів, підвищується рівень сервісу, розвивається інфраструктура курорту. На території деяких туркомплексів та баз відпочинку є свої підйомники, траси різного рівня складності, прокат спорядження (гірські лижі, сноуборди, шоломи. Черевики та рукавички), інструктори. Навколо популярних місць гірськолижного відпочинку будуються сучасні комфортабельні котеджі, прокатні пункти, кафе.

Головні гірськолижні курорти Карпат розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях на території хребтів Чорногори, Бескиди, Свидовецький

Курорт БуковельКурорт Буковель
Найпопулярніший і найпрестижніший гірськолижний курорт у Карпатах – Буковель. Це наймасштабніший і найвідоміший гірськолижний комплекс України. Тут кожен лижник, від початківця і до професіонала, знайде собі потрібну трасу. Гірськолижні траси різної складності: (сині, червоні, чорні), комфортні підйомники крісла. Є чудовий прокат гірськолижного спорядження (дорогою), безліч пунктів харчування і це лише малий перелік того, що вам запропонує Буковель.

Інші курорти
Проте, гірськолижний відпочинок у Карпатах – це не лише Буковель. На схилах українських Карпат є низка інших недорогих гірськолижних курортів, кожен із яких також має свої переваги.

Якщо Ви хочете недорого відпочити в Карпатах, але при цьому кататися на Буковелі, Ви можете зупинитися в прилеглих до Буковеля курортах, де ціни на житло значно нижчі (представлені із зазначенням відстані до Буковеля):

Яремче - 30 км Верховина - 52 км
Микуличин - 24 км Ворохта - 22 км
Татарів - 15 км Яблуниця - 9 км
Ясіня - 20 км Лазещіна - 16 км

 

Схема проїзду к гірськолижному курорту Буковель (найближчи курорти)

Схема расположения курорта Буковель. Ближайшие горнолыжные курорты Регіон - Івано-Франківська область
Розмір файла - 184 КБ
Розмір зображення - 1009х756

Найближчі курорти Карпат до Буковеля. Характеристики гірськолижних курортів на карті Буковель – схема проїзду.Огляд гірськолижних курортів Карпат, на яких Ви зможете підкорювати гірські схили, а також «Гірськолижні витяги Карпат».

Переваги зимового відпочинку у Карпатах:
1. Транспортна доступність. До основних гірськолижних курортів Карпат легко дістатися, доступні всі варіанти: поїзд, автобус, літак та автомобіль.
2. Не потрібний закордонний паспорт, не потрібна віза. Рішення про зимовий відпочинок у Карпатах можна ухвалити буквально за кілька днів до поїздки (крім поїздок на Новий рік та Різдво, коли проживання потрібно замовляти за кілька місяців до заїзду починаючи з вересня, чим раніше тим більше шансів підібрати найкращий варіант).
3. Вартість зимового відпочинку у Карпатах. Ціни в Карпатах нижчі, ніж на гірськолижних курортах Європи (житло, харчування, катання на лижах з усіма супутніми послугами – прокат, навчання тощо)

«Лижне спорядження» - стаття про правильний вибір лиж, кріплень та підбір черевиків.

Приїжджайте до Карпат! Гірські лижі чекають на Вас! Приємного зимового відпочинку на курортах Українських Карпат!

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.