ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Походи Карпатами: Горгани, Свидовець, Говерла.

Горные походы в КарпатахПохід до Карпат – серйозне випробування для любителів активного відпочинку. Вирушаючи в туристичний похід до Карпат, Ви повинні бути твердо впевнені у своїх моральних та фізичних силах. Гори Карпат приваблюють чарівно красивою природою, але можуть здивувати примхами погоди, різкими холодами та сильними вітрами, дощем. Підйоми на гірські хребти відкриють перед Вами дивовижні краси та вимагатимуть чималих зусиль для сходження під час турпоходу. У горах Карпат завжди свіже повітря із легким ароматом хвої, майже завжди дуже тихо, спокійно та практично немає людей.

Гостиницы, отели, коттеджи в Карпатах

Якщо Ви сумніваєтеся чи варто йти самим у походи чи ні, то ми Вам можемо запропонувати піші походи до Карпат з досвідченими інструкторами.

Найбільш популярними гірськими маршрутами для сходження є усі двотисячники Карпат – Говерла, Поп-Іван, Петрос, Бребенескул та інші, не менш привабливі гірські вершини.

Походи Карпатами - Говерла, Боржава, Горгани, Свидовець та інші гірські маршрути

Схема туристичних маршрутів у районі Старої Гути
Розмір файлу - 154 КБ
Розмір зображення - 1488х1336

Карта-схема гірських маршрутів із селища Стара Гута. Найближчі гірські вершини Ґорґан у районі с. Стара Гута. Характеристики гірських вершин на схемі Ґорґан – маршрути піших походів.

Закарпатський туристичний шлях із села Кваси
Розмір файлу - 140 КБ
Розмір зображення - 807х716

Карта-схема пішого маршруту із села Кваси до основних гірських вершин Карпат. Сходження на вершини Свидовецького масиву Горган та головні вершини масиву Чорногори.
Схема туристичного маршруту Петроського лісництва
Розмір файлу – 91 КБ
Розмір зображення – 640х603

Карта-схема походів у районі Петроса: еколого-пізнавальні стежки, мінеральні джерела, місця відпочинку, річки, скелі. Маршрут сходження на Петрос.
Схема маркованих маршрутів на Говерлу
Розмір файлу – 276 КБ
Розмір зображення – 1500х932

Карта-схема пішого маршруту до Говерли. Сходження на масив Чорногори до головної вершини Українських Карпат – Говерлі.
Горгани - карта-схема піших маршрутів
Розмір файлу - 213 КБ
Розмір зображення - 1280х833

Карта-схема піших маршрутів Горганами із села Осмолода до основних гірських вершин Карпат. Осмолода – зручний стартовий пункт для пішохідного туризму у Горганах: вихід на гірські масиви Ігрівця, Сівулі, Попадії, Грофи, Аршиці.
Схема туристичних маршрутів у районі Мисливки
Розмір файлу - 100 КБ
Розмір зображення - 1086х741

Карта піших маршрутів Горганами із села Мисливка. Вихід на р.Горган-Ілемський, Гургулат, Яйко-Ілемський, полонина Мшана, полонина Гіча, озеро Синевир.
Карта-схема екотропинок та туристичних маршрутів у районі м.Яйко Перегінське
Розмір файлу - 106 КБ
Розмір зображення - 800х463

Карта-схема піших маршрутів у районі гори Яйко Перегинське масиву Горган. Схили гори вкриті ялиново-буковим лісом, вершина вкрита жерепом. На схилах Яйка-Перегинське розташований ботанічний заказник загальнодержавного значення Яйківський. Під горою течуть потоки Росохан, Мшана, Молода. Найближча гірська вершина – гора Молода.
Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.