ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Солотвинські озера

СолотвиноУ Солотвино є дивовижні солоні озера, які дуже сприятливо впливають на шкіру людини, а бруду за своїми лікувальними властивостями не поступаються бруду Мертвого моря. Вода в озері в кілька разів солоніша за морську воду. Концентрація солі близько 200 г на літр. У цьому Ви можете переконатися, вийшовши з води та постоявши на сонці 5 хвилин – на Вашій шкірі почне кристалізуватись сіль та з'являться маленькі крупинки. Щільність води настільки велика, що людину просто виштовхує на поверхню. Почуття, які відчуваєш під час плавання в такій воді дивовижні. Можна без особливих зусиль підняти ноги і руки вгору і при цьому ти все одно залишаєшся на поверхні води. Тут дуже швидко можна навчитися плавати. Єдине зауваження – не раджу пірнати з відкритими очима – дуже сильно щипатимуть. Вода в озері дуже тепла – 25-27 градусів.

Гостиницы, отели, коттеджи в Карпатах

Історія виникнення озер розпочалася з моменту запуску соляної шахти у 1902 році. Шахта провалилася на 20 метрів, утворивши улоговину, заповнену водою. Так з'явилося озеро Кунігунда – найбільше озеро у Солотвино, глибина якого подекуди до 8 м, а площа поверхні 800м кв. Згодом почали з'являтися інші озера.У Солотвино кілька озер: із прісною водою, із солоною водою та з йодованою. Якщо солоні озера корисні всім, то у йодованій воді далеко не кожному можна купатися. Тут не завадить консультація досвідчених спеціалістів. На базах відпочинку є кілька косметичних салонів, де за певну платню Вам призначать курс лікування. Води солоного озера допомагають лікувати захворювання опорно-рухового апарату, переломи кісток, радикуліт, псоріаз та інші захворювання шкіри та кісток.

Детальна карта-схема курорту Солотвино (район Солотвинські озера)

Солотвино. Озеро Кунигунда Інфраструктура курортної зони. Територія озер оточена численними відпочинковими базами. Взагалі хочеться відзначити, що в окрузі добре розвинена мережа гостьових будинків та баз відпочинку в Солотвино. Є економ класи із зручностями на поверсі або на території та можливістю самим готувати собі їжу, а є пристойні люкси. Якщо Ви волієте жити в наметах, то передбачені і наметові містечка в Солотвино. Якщо Ви приїхали на своєму автомобілі, то є платна автостоянка поряд із озерами. Неподалік озер працює непоганий продовольчий ринок, де можна купити все необхідне, як для харчування, так і для відпочинку на озері. Харчуватися в Солотвино можна в численних кафе, що знаходяться в межах кількох метрів від озера, а також кафе працюють на базах відпочинку Солотвино, де Ви зможете поїсти та вгамувати спрагу холодними напоями.

Центральний вихід до озера Кунігунда – платний. Пляж є облагородженим, а є й дикі місця, де можна безкоштовно підійти до озера. В основному люди розташовуються прямо на землі. Такої великої кількості обмазаних у бруд і смажених на сонці людей Ви ще не бачили. Мабуть тому, вода в озері каламутна. Зручно і те, що поряд із солоним озером, за п'ять метрів, знаходиться озеро з прісною водою, де Ви зможете відразу змити з себе всю сіль. Правда вода в ньому на 5-7 градусів холодніша, ніж у солоному і це відчувається. А якщо Ви бажаєте обмитися в чистішій воді, то до Ваших послуг душові кабінки (платні).

Поруч з озером Кунігунда, в якому платний вхід розташовується штучне солоне озеро, де можна купатися абсолютно безкоштовно. Також неподалік знаходиться озеро з дуже солоною водою. Щільність його така, що людина починає відчувати силу виштовхування, зайшовши в озеро по коліна. У цьому озері купатися не рекомендують.

Соляная шахтаСоляні шахти. Окрім знаменитих озер у Солотвино є ще й не менш відомі соляні шахти. Сюди приїжджають лікуватися від астми, туберкульозу та інших захворювань дихальних шляхів. На базі Української алергологічної клініки лікують бронхіти, астму, алергію за допомогою тепло- та електролікування, питної терапії, масажу. Крім цього, у лікуванні використовується метод спелеотерапії - використання мікроклімату соляної шахти на глибині 300 метрів. У повітрі в 10 разів нижче кількість мікроорганізмів, ніж у звичайному повітрі, стабільна температура 23 градуси та відносна вологість 20-60%. Лікування Солотвино в соляних шахтах проводиться протягом 15-25 сеансів по 5-10 годин, залежно від тяжкості захворювань.

Якщо Ви ще не визначилися їхати відпочивати до Солотвина чи ні, радимо Вам переглянути фотографії Солотвино, щоб ухвалити рішення.

Проїзд. Солотвино знаходиться прямо на кордоні з Румунією. Тож у місті існує прикордонний контроль. Дістатися Солотвино можна з Ужгорода, на автобусі або маршрутці (в дорозі близько 3х годин). З Івано-Франківська їхати до Ясіні, а потім автобусом чи маршруткою до Солотвино. Якщо відпочивати в навколишніх населених пунктах, наприклад Рахові, Тячові, Діловому, Ясіні, Дубовому, Буштиному та ін., то можна знайти екскурсоводів або водіїв, які возять на екскурсії на озера Солотвино.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.