ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Подорожі на снігоходах у Карпатах

Снігова подорож у Карпатах на снігоходах – це справжнє полювання на враження. Карпати приваблюють своїми неповторними природними пейзажами, мальовничими озерами та річками, напрочуд чистим повітрям, багатством архітектурної та культурної спадщини. А казкові, снігові зими роблять Карпати ідеальним місцем для проведення сафарі на снігоходах .

Катання на снігоходах підійде для тих туристів, хто любить екстрім, швидкість, романтичні подорожі лісом та вершинами Карпат. Тури на снігоході не потребують спеціальних навичок та знань. Всі мандрівники чудово справляються з керуванням машиною відразу після інструктажу та тренування.

Сучасні снігоходи дуже прості в управлінні – все потрібне знаходиться на ручках керма. Натиснув великим пальцем правої руки на важіль газу – поїхав, відпустив – зупинився. Для екстрених зупинок на лівій стороні керма розташовані важелі гальм. Однак Вас супроводжуватиме спеціально навчений інструктор, який задаватиме напрямок і контролюватиме швидкість.

Під час довгих подорожей можливі короткі зупинки для ковтка справжнього карпатського чаю на цілющих травах та перекус гарячої грибної юшки.

Швидкість, краса машин, чудові краєвиди карпатської природи та море задоволення – ось те, що Ви отримаєте, беручи участь у сафарі на снігоходах у Карпатах!

Прокат снігоходів у Карпатах дозволить Вам здійснити незабутні подорожі гірськими стежками Карпат та урізноманітнить Вашвідпочинок у горах ! Найрізноманітніші відтінки приймають схили гір узимку. Густий ліс стоїть засніжений, величний.

Хочете поринути у зимову казку Карпат, відчути приплив адреналіну від екстриму? Приєднуйтесь до зимових сафарі на снігоходах у Карпатах !

Наші партнери пропонують: спеціально для любителів зимового відпочинку у Карпатах та снігових забав, організацію подорожей на снігоходах тривалістю від 1,5 до 4-6 годин.

Ми можемо Вам запропонувати сафарі на снігоходах у наступних містах та селищах:
- Ворохта.

З усіх питань отримання контактів організаторів сафарі на снігоходах у Карпатах звертатись за електронною адресою info@asinfo.com.ua

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.