ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Тури в Карпати

Тури до Карпат, відпочинок у Карпатах – це відпочинок в одному з наймальовничіших куточків України, гірської частини Карпат на Заході України. Це відпочинок в екологічно чистому районі України, унікальних місць рекреації та туризму. Туристів до Карпат приваблюють гори, чисте повітря, гірські річки та озера, краса природи, невисокі ціни на відпочинок, різноманітність турів, екскурсій та пам'яток.

 Відпочинок в Карпатах: Тури

Показати всі тури
Экскурсионные туры в Карпаты. Индивидуальные и групповыеЕкскурсіоні тури
Отдых в Карпатах на Новый год и Рождество. Зимний отдыхТури в Карпати на Новий рік та Різдво
Походы в горы, восхождение на вершины КарпатПіші походи
Рафтинг в Карпатах, сплавы по горным рекамСплави та рафтінг по гірським річкам
Спелеотуры в Карпатах. Пещеры КарпатСпелеотури


Тури Західною Україною (Карпати, Прикарпаття, Закарпаття) з кожним роком все більш затребувані та популярні. Для незабутнього відпочинку у Карпатах створено всі умови. Тут кожен знайде цікаві об'єкти для вивчення: старовинні міста, замки, фортеці, історико-архітектурні пам'ятки. А також природні пам'ятки: гірські озера, річки, водоспади – все це зробить Ваш відпочинок незабутнім. Крім того, курортні ресурси Карпат сприятливі для зміцнення Вашого здоров'я, оскільки в Карпатах є термальні джерела, мінеральні води, які є аналогами відомих у світі курортів.


Українські Карпати – це цілорічний відпочинок , лікування та оздоровлення, піші походи та кінні прогулянки, велотуризм, сходження на гірські вершини, водний туризм, катання на гірських лижах, збирання лісових ягід, грибів та інше. Все це задовольнить потреби кожного туриста, тому що Карпати містять все те, що шукає людина на відпочинку.

Все більшою популярністю користується відпочинок у Карпатах взимку ( гірськолижні курорти ), відпочинок у Карпатах влітку . Це і зрозуміло, влітку – краса природи, гори, походи, купання у гірських річках та озерах. А взимку – катання на лижах, купання у термальних басейнах та чанах.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.