ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Термальні курорти Закарпаття

Термальные курорты ЗакарпатьяТермальні курорти (здравниці) щорічно приймають безліч охочих позбавитися довгого переліку захворювань, пройти загальний оздоровчий курс і просто добре відпочити.

З кожним роком потік людей охочих поправити своє здоров'я за допомогою термальних вод помітно збільшується. І якщо ще десятиліття тому основними клієнтами термальних курортів були люди за 50, то сьогодні частка порівняно молодих людей помітно зросла: близько третини туристів – молоді люди до 30 років.

Гостиницы, отели, коттеджи в Карпатах

Лікування термальними джерелами
Цілющі властивості термальних джерел відомі давно, ще з давніх-давен: древні римляни споруджували купальні і терми в місцях, де знаходилися термальні джерела. З того часу і до цього дня термальні джерела рекомендується використовувати з лікувальною метою.

Термальні курорти та здравниці Карпат – це чудова вихідна точка для відновлення сил та здоров'я за допомогою природних факторів. Ми пропонуємо Вам ознайомитись із найвідомішими лікувальними та оздоровчими термальними курортами Закарпаття.

Термальные источники ЗакарпатьяНа території Закарпаття налічується близько 50 джерел термальних вод. Здебільшого ці джерела штучні. Використовуються такі типи термальних вод:
- вуглекислі, крем'янисті; - Берегівське родовище;
- азотні - Іванівське, Боржавське;
- азотно-метанові та йодо-бромні хлоридно-натріві - Гараздівське родовище.

Для Закарпаття характерний гірничо-степовий клімат. Більшість днів – сонячні, без опадів. Зими тут нехолодні, із досить частими відлигами. Висновок – на Закарпатті створено чудові умови для оздоровлення протягом усього року.

Термальні курорти Закарпаття приваблюють багатьох туристів своєю зручністю у розташуванні, фінансовою доступністю відпочинку та лікувальних процедур та найголовніше – ефективністю.

Термальні води (джерела) – це підземні води, що мають температуру 20°С та вище за рахунок надходження тепла із глибинних зон земної кори.

Карта термальних курортів Закарпаття

Карта термальных курортов Закарпатья

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.