ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Кінні прогулянки в Карпатах

Кінні прогулянки горами Карпат розраховані як на кілька годин так і на весь день. За бажанням можна здійснити радіальні переходи на кілька днів.

Ми раді запропонувати Вам кінні прогулянки та катання на конях у Карпатах . Мальовничі краєвиди пересіченої місцевості Карпатських гір та розмірена хода слухняного коня підходить і початківцям та професіоналам. Кожен, незалежно від віку та фізичних здібностей, може відчути себе підкорювачем гірських просторів і помандрувати дивовижними місцями карпатського краю. Якщо ви новачок у цій справі, досвідченим інструктор допоможе Вам відчути себе впевнено у сідлі та отримати від прогулянки Карпатами верхи максимум задоволення попередньо провівши з Вами інструктаж з верхової їзди та догляду за тваринами. Кінь здавна є і вірним другом, і незамінним помічником.

Верхом на коні в Карпатах Ви зможете побачити нові найбагатші краєвиди гір, помандрувати лісом, повечеряти біля вогнища, продегустувати відомі національні страви.

Верхова їзда дуже корисна здоров'ю. Вона тренує рівновагу, м'язи, покращує загальний тонус тіла. Загальновідомий медичний факт, що верхова їзда позитивно впливає на травні функції людини, на органи кровообігу, нервову, дихальну та ендокринні системи. Ще Гіппократ говорив: "Катайтеся верхи і будете здорові, як коні!".

Кінні прогулянки рекомендується у разі порушення координації рухів, викривлення хребта, дефектів постави, лікування ішемічної хвороби серця, порушення обміну речовин, бронхіальної астми, вегетосудинної дистонії, функціональних захворювань кишечника тощо.

Кінні прогулянки, м'який клімат, що поєднується з пишнотою карпатської природи, її безмежними полями та лісами – все це подарує дивовижне відчуття свободи.

Отже, якщо Вас приваблює краса первозданної природи Карпат, Вас цікавить єдність із слухняною та сильною твариною, Ви хочете отримати гармонію в душі, почуття нескінченної радості та безтурботності – відпочинок у сідлі саме для Вас, кінні прогулянки в Карпатах подарують Вам незабутні відчуття!

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.