ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Відпочинок у Карпатах навесні, влітку, восени, взимку

Карпати – незабутня краса природи, пам'ятники архітектури та туристичні центри – все це щороку приваблює до Українських Карпат велику кількість туристів з усіх куточків країни і не лише.

Відпочинок у Карпатах – це можливість торкнутися дивовижної краси цього чарівного краю. Високі гори, безкраї ліси, в яких, здається, не ступала нога людини, бурхливі річки та чисте здорове повітря – все це Карпати. Щороку на відпочинку в Карпатах бувають тисячі туристів, зачарованих первозданною красою природи, яка не може не викликати щирого захоплення. Але не природою єдиної багаті Українські Карпати – архітектура старовинних монастирів та церков, замки, фортеці та інші визначні пам'ятки краю, щонайменше цікаві мандрівникам. Розвинена мережа гостьових будинків та баз відпочинку для відпочиваючих роблять відпочинок у Карпатах доступним та комфортабельним.

Будь-якої пори року Карпати прекрасні! Навесні - це галявини, вкриті реліктовими та білими пролісками, крокусами та первоцвітами; влітку - радує пишна зелень, стрімкі гірські річки, зелений туризм, і звичайно ж велика кількість грибів, квітів і ягід; восени - благородний багрянець усіма відтінками червоного, помаранчевого і жовтого вкриває гори, а взимку - величні гірські хребти і вершини, стрункі смереки, і все вкрите снігом, з гірськими схилами, що очікують лижників.

Отдых в Карпатах зимойПо-справжньому снігові зими Карпат роблять цей край ідеальним місцем для зустрічі Нового Року , а особливо Різдва, що дозволить Вам поринути у атмосферу давніх обрядів святкування. Саме в Карпатах, далеко від суєти галасливих міст, свято перетворюється на справжню зимову казку, веселощами та відчуттям щирої радості – майже такою самою, як у далекому дитинстві.

Відпочинок у Карпатах – це ще й активний відпочинок. Любителям спорту Карпати можуть запропонувати не лише піші походи в гори, а й сплав гірськими річками, катання на лижах, кінні прогулянки, рибалку, велотури та багато іншого.

Кожен, хто одного разу відпочив у Карпатах, залишає їх повним сил та вражень про відпочинок. Цілюще гірське повітря, кришталево чиста джерельна вода, напрочуд мальовнича природа в Карпатах, надзвичайна гостинність і привітність місцевих жителів приваблюють сюди на відпочинок туристів.

Відпочинок у Карпатах – це Ваші незабутні та яскраві враження!

Огляд сезонного відпочинку в Карпатах, розваги, варіанти розміщення та тури представлені у правому стовпці.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.