ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Травневі свята у Карпатах

Фото: Майские праздники в КарпатахМісяць травень є своєрідним кордоном між весняною відлигою та початком відпусток. Але хто сказав, що відкривати сезон відпусток можна лише з настанням червня? Можна скористатися унікальною можливістю і влаштувати собі відпочинок у Карпатах на травневі свята. Для багатьох людей планування майбутніх свят та вихідних починається задовго до того, як вихідні дні замаячать на горизонті. Точна та завчасна організація будь-якого свята зробить відпочинок незабутнім, яскравим та повністю позбавленим усіляких непередбачених неприємних несподіванок. Адже травневі свята – це кілька вихідних днів, тож можна сміливо складати святкову програму.

Туры в Карпаты на майские праздники

Відпочинок у Карпатах на травневі свята – це відпочинок у веселій та галасливій компанії своїх близьких друзів, родичів або просто однодумців, серед живої природи, поблизу чистої водойми, можна повністю розслабитися, і отримати величезне задоволення від шашликів, запаху вогнища, що горить, та Карпатських пейзажів.

Карпати: відпочинок на травневі свята, житло, ціни
Фото: Отдых на майскиеНа травневі свята завжди хочеться вирватися зі звичного кола подій. Якщо Ви плануєте поїздку до Карпат, заздалегідь подбайте про наявність квитків або путівок, транспортні витрати. Житло у Карпатах краще замовляти заздалегідь – дуже часто бажання «зорієнтуватися на місці» призводить до того, що всі Ваші плани доводиться змінювати в останній момент, підлаштовуючись під нові умови. Тому постарайтеся забезпечити собі максимальний комфорт під час поїздки, особливо якщо Ви їдете до Карпат на травневі свята з дітьми. Заздалегідь придбані квитки, заброньовані місця в готелі, пансіонаті, на базі відпочинку або в приватному секторі забезпечать Вам впевненість, що відпочинок пройде відповідно до Ваших планів.

Підібрати житло в Карпатах на травневі свята Ви можете у розділі « Готели-бронь », де розміщені готелі, пансіонати, бази відпочинку, санаторії та приватні садиби Карпатського регіону. Ціни найдемократичніші та в основному залежать від інфраструктури турустанови. Бажаєте відпочивати з комфортом бронюйте туркомплекси, де крім проживання Вам запропонують скористатися інфраструктурою закладу, таким як басейн, лазня, більярд тощо. Якщо рівень побажань скромніший, то можна забронювати місця в приватному секторі, де рівень звичайно ж слабший, ніж у готелі, але домашнє харчування та гостинність часом навіть вищі за готельний.

Травневі свята: тури до Карпат
Фото: Туры на майские праздникиНайкращим варіантом відпочинку на травневі свята у Карпатах багато хто вважає різноманітні тури на вихідні. У турах Вам запропонують вирушити до найцікавіших та загадкових куточків українських Карпат. Короткі тури є чудовим способом організувати свою розвагу під час невеликих канікул. Травневі свята допоможуть Вам перетворити ці кілька днів відпочинку в Карпатах на незабутню та неймовірну подорож, яка буде насичена різними позитивними емоціями.

Пікніки, походи, нові знайомства, активний відпочинок – що може бути кращим? З усіма турами до Карпат на травневі свята Ви можете ознайомитись у розділі « Тури-бронь ». Це й екскурсійні програми з відвідинами музеїв, замків, термальних джерел, винних підвалів із дегустацією карпатських вин. Особливою популярністю в Карпатах користується активний відпочинок: рафтинг (сплав гірськими річками), походи в гори, спелеотури, велотури та ін.

Тому відпочинок на травневі свята в Карпатах чи то активний відпочинок, чи пасивний сидячи у добрій компанії біля каміна, головне – провести свята у теплій, приємній компанії: з друзями чи з членами сім'ї, ви завжди придумаєте, як розважитися у вихідні та провести час так, щоб спогади про травневі свята у Карпатах ще довго гріли вам душу.

Запрошуємо Вас на травневі свята до Карпат! Раннє бронювання травневих турів дасть Вам можливість зануритися в романтику весни, - у чудову пору року! Адже травневі свята – це час пробудження природи та час кохання! До того ж, не забувайте, що бронювання травневих турів починається ще взимку.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.