ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Недорогий відпочинок у Карпатах

КарпатыКарпати є однією з найбагатших на природні та лікувальні ресурси областей України, що з кожним роком робить відпочинок у Карпатах дедалі популярнішим. Природа Карпат казково різноманітна. Вибравши недорогий відпочинок у Карпатах, Ви можете прогулятися вздовж гірської річки з кришталево чистою водою, милуючись навколишніми краєвидами, проживати поруч із прекрасним карпатським лісом, насолоджуючись тишею та щедрими дарами природи, вирушити у подорож гірською місцевістю на зустріч із сонячними вершинами.

У концепцію недорогого відпочинку ідеально вписуються відпочинок у наметах та приватних готелях Карпат.

Гостиницы, отели, коттеджи в Карпатах недорого

Карпаты палаткиКарпати — відпочинок у наметах
Щоб гармонійно злитися з природою, багато туристів вважають за краще відпочивати з наметами у Карпатах. Досвідчені туристи карпатськими краями рекомендують брати з собою міцні двошарові намети (з верхнім і внутрішнім тентом), оскільки ночі в Карпатах бувають досить холодні, а два шари тенту краще зберігають тепло і уберігають одяг і взуття від вологи. З наметами можна відпочивати в Карпатах дикуном - далеко від населених пунктів, у горах, лісах, а можна на території зон відпочинку або приватних дворів, які, крім місця під намет, пропонують скористатися своєю інфраструктурою.

Карпаты частный секторПриватний сектор у Карпатах
Знайти затишний будиночок чи котедж у Карпатах, щоб відпочити на березі річки чи озера, а також помилуватися чудовою карпатською природою сьогодні не складе жодних труднощів. Навіть у найвіддаленішому селищі можна зняти кімнату або номер у невеликому приватному готелі, де за невеликі гроші можна отримати домашній затишок та гостинність, недоступні у великих готельних комплексах. Так що "зелений" туризм у Карпатах - це лише чудові краєвиди та чисте гірське повітря без жодних побутових незручностей.

Відпочинок у Карпатах нерозривно пов'язаний із оздоровленням. Багато приватних готелів Карпат зараз пропонують лікувальні програми, спрямовані на оздоровлення, порятунок від депресії, омолодження та детоксикацію організму. Такі програми дозволяють поєднати активний відпочинок із ненав'язливими лікувальними процедурами.

Ласкаво просимо на відпочинок у Карпати, тут Ви зможете насолодитися чудовою природою, свіжим повітрям, приємними людьми та головне щодо недорого відпочити.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.