ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Транспорт і проїзд в Карпатах


 

До Карпат можна дістатися чотирма видами транспорту: літаком, поїздом, автобусом, автомобілем. Найбільші транспортні вузли у Карпатах, Прикарпатті та Закарпатті – це Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці. Більшість туристів прибуває сюди потягами, а звідси вже роз'їжджаються автобусами та електричками курортами Карпат. Стан міжобласних шляхів задовільний, міжнародні магістралі гарного рівня.

Поїздки Карпатами найкраще планувати на першу половину дня. Транспорт активно починає ходити із 5 години ранку. У вечірній час транспорту в Карпатах набагато менше та поїхати складніше. Вночі можна виїхати тільки міжобласними автобусами або потягом.

Автобусний транспорт у Карпатах
Автостанції є у всіх великих селищах. Маршрути поблизу обласних центів мають розвинену країнпортну мережу і більше автобусів на маршруті, чого не можна сказати про віддалені селища. Тут менше транспорту, більші інтервали між автобусами можуть бути затримки з транспортом, велика кількість людей, проблеми з квитками. Часто автобуси переповнені, ламаються чи порушується графік руху. Це потрібно враховувати під час поїздок до Карпат.

Квитки до Карпат
Квитки можна придбати в касах автовокзалів, можна у водіїв автобусів. Але необхідно заздалегідь поцікавитись цим питанням, щоб перед відправкою не бути висадженими чи їхати стоячи. Розклад транспорту в Карпатах можна дізнатися на автостанціях або довідкових службах автовокзалів, а також можна уточнити у водія.

Уточнюйте маршрут! Іноді краще почекати наступного автобуса та приїхати на місце призначення раніше за перший через простий маршрут. Карти маршрутів у Карпатах представлені у правому стовпці.

Проблеми у горах
У Карпатах у горах під час руху слід враховувати складність траси, подекуди погане покриття, а також погодні умови. Взимку можливі замети, ожеледиця. Влітку туман, дощ, обмеження видимості (особливо на перевалах). Тому швидкість руху на деяких ділянках може становити 50 км/година. Під час поїздок у Карпатах цікавтеся прогнозом погоди .

Залізничний транспорт у Карпатах
Пересуватися в Карпатах можна і залізничним транспортом. Залізничні вокзали є майже у всіх великих містах Карпат. Це дешевше і за швидкістю не поступається автобусам. Але існує всього 2 гілки – Львів – Ужгород та Львів – Рахів. Гілкою Ужгород - Львів курсують електрички - досить часто. За маршрутом Львів-Ворохта курсує експрес. За маршрутом Львів-Рахів курсує "Карпатський трамвай" – дизель, 3 рази на добу.

Таксі у Карпатах
У великих селищах та розвинених туристичних центрах є радіо-таксі. Таксі можна знайти в центрі, біля зупинок транспорту, автостанцій, залізничних вокзалів, готелів. Радимо вивчити карту автошляхів у Карпатах та оцінити відстань – таксисти свідомо завищують кілометраж, щоб обґрунтувати високу ціну. Можете спробувати зупинити попутку. Іноді водії попуток грошей взагалі не беруть.

Карпати - Трансфери
Трансфер за додаткову оплату можуть організувати в готелях Карпат , де Ви зупинилися або плануєте відпочивати. Це дорожче, ніж добиратися самостійно, але позбавить Вас деяких труднощів.

Карты и схемы проезда в Карпатах

Карта автомобільних доріг
Регіон - Закарпатська, Івано-Франківська,
Львівська, Чернівецька області.
Розмір файлу – 440 КБ.
Розмір зображення – 1500х1209.

Детальна мапа автомобільного проїзду до головних курортів Карпатського регіону. Всі області на карті автомобільних шляхів Карпатського регіону. Усі відомі курорти Карпат на одній карті. Безкоштовно завантажити докладну карту автомобільних доріг Карпат.Карта железных дорог Карпат Карта-схема залізничних доріг Карпат
Регіон - Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька області
Розмір файлу - 242 КБ
Розмір зображення - 944х680

Детальна карта-схема залізничних колій Карпатського регіону. Усі основні курорти Карпат на карті залізниць. Безкоштовно завантажити докладну карту-схему залізничного проїзду у Карпатах.Карта автомобильного проезда к основным курортам Карпат Карта-схема автомобільних доріг
Регіон - Закарпатська, Івано-Франківська,
Львівська, Чернівецька області
Розмір файлу - 358 КБ
Розмір зображення - 2000х1308

Детальна карта-схема автомобільного проїзду до основних курортів Карпат. Усі основні курорти Карпат на карті. Безкоштовно завантажити докладну карту-схему автомобільного проїзду до основних курортів Карпат.Підрозділи

Закарпаття
Проїзд
Ів-Франковська
Проїзд
Львівська
Проїзд
Чернівецька
Проїзд

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.