ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Гірськолижні траси та підйомники. Драгобрат

Драгобрат. КарпатыДрагобрат – найвищий гірський лижний курорт у Карпатах. Тут чудові кліматичні умови для катання. Сніг тримається зазвичай із листопада до травня. У листопаді снігу ще мало, іноді він тане та його здуває зі схилів. У Новий рік на Драгобраті снігу більш ніж достатньо. Якщо на решті курортів снігу мало або взагалі немає, то на Драгобраті можна кататися! Товщина снігового покриву – від 0,5 до 1,5 метрів.

Урочище Драгобрат знаходиться біля підніжжя гори Стіг (1707 м) та Близниця (1878 м) за 10 км від центру селища Ясіня. Дістатися Драгобрат можна тільки на повнопривідних машинах ГАЗ-66, УАЗ або позашляховиках. Час у дорозі займає близько 30-40 хвилин. Домовитись за трансфер можна у центрі селища, на так званій "біржі" поряд з т/б Едельвейс. Також до Драгобрату можна їздити із села Кваси, близько 18 км.

Драгобрат. КарпатыГірськолижні траси Драгобрату різного рівня складності. Схили гори Стіг пологи, рівні, з кутом ухилу близько 12-20 градусів. Тож там можуть кататися навіть новачки. Є також схил із кутом 40 градусів. На схилах м. Стіг працюють чотири витяги.

"Вершина Карпат"
Бугельний витяг тарілкового типу належить туркомплексу Вершина Карпат. Витяг довжиною 800 метрів, розташований на схилі гори Стіг з півночі на південь. Щодня траса укладається ратраком. Основна пологова траса, поруч є ділянка з різким перепадом висот. Внизу є мультиліфт завдовжки 250 метрів – траса для початківців. Внизу знаходиться кафе, колиба, прокат лиж та туалет.

"Драгобрат -1"
 Розташований за 100 метрів ліворуч і на 100 метрів вище від Вершини Карпат. Бугельний витяг довжиною 1000 метрів. Належить готелю Драгобрат. Три траси різної довжини та складності. Траса укладається ратраком. Можна придбати абонемент.

"Драгобрат -2"
 Розташований за 150 метрів ліворуч від витягу Драгобрат -1. Бунельний витяг довжиною 800 метрів. Належить готелю Драгобрат. Внизу розташований пункт прокату, кафе "Курятня", готель Драгобрат, бар, сауна. Траса укладається ратраком. Можна придбати абонемент.

"Близнюк"
 Приватний витяг готелю "Оаза". Бугельний витяг розташований ліворуч за всіх, довжина 800 метрів. Траси укладаються ратраком. Дві основні траси а також безліч невеликих укатаних трас осторонь трамплінів. Внизу розташований ресторан. Можна придбати абонемент. Поруч із готелем Оаза знаходиться мультиліфт завдовжки 250 метрів для початківців.

Прокат спорядження є практично в кожному готелі Драгобрату. У прокат здаються лижі, санки, сноуборди. Вартість від 40 до 80 грн на добу в залежності від новизни лиж та фірми виробника.
Вас можуть доставити на вершину гори на ратраку. 

Ближайшие подъемники:
Яблуниця - 28 км
Ясиня - 15 км
Буковель - 41 км
Ворохта - 44 км


Схема розташування гірськолижних витягів Драгобрат

Схема подъемников. Кликните для увеличения


Данные 2009 года.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.