ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Гірськолижні траси та підйомники. Косів

КосовКосів – культурно-туристичний центр Гуцульщини, розташований на території Національного парку «Гуцульщина». Тут, серед багатства гірських ландшафтів, досі збереглися унікальні види флори та фауни, джерела мінеральних вод та гірські водоспади. Чудова природа, багата історико-культурна спадщина роблять її привабливою для туристів не лише з України, а й за кордоном. Місто Косів відоме неповторними звичаями та обрядами його мешканців.

 Сприятливі кліматичні умови Косова, його чудові гірські схили сприяють розвитку туризму будь-якої пори року. Взимку в Косові Ви можете покататися на лижах, за 2 км від центру міста знаходиться гірськолижний спуск з бугельним витягом на горі Михалкова, довжиною 1000 м. Перепад висот траси - 250 м, складність - середньо-висока.

Косів та його околиці пропонують туристам великий вибір житла: бази відпочинку, пансіонати, приватний сектор на будь-який смак. Прихильників національної кухні порадує велика кількість місцевих ресторанів, кафе, барів.

Проїзд:
- поїздом (до Івано-Франківська або до Чернівців), далі маршруткою (з залізничного вокзалу щогодини) - літаком до Чернівців або Івано-Франківська З Києва можна також дістатися автобусом Київ-Косів з центрального автовокзалу.

Найближчі витяги:
Буковель - 87 км
Верховина - 36 км
Ворохта - 66 км


Схема розташування гірськолижних витягів м. Косів

Схема подъемников. Кликните для увеличения

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.