ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Гірськолижні траси та підйомники. Орявчик

Орявчик Орявчик – мальовниче селище у самому серці Карпат, на відстані 15 км від райцентру Сколе та 130 км від Львова. Населення курорту нечисленне і становить трохи більше ніж 300 осіб.

Лижі
Любителям зимових видів спорту відпочинок в Орявчику особливо порадує любителів гірських лиж, оскільки на території курорту розташований 1000-метровий витяг з професійно підготовленою трасою. Паралельно йому працює дитячий "мультиліфт", довжина якого становить 300 м. Траса рівна, укладається ратраком. Є прокат лижного спорядження, послуги інструктора.
Для бажаючих – можна їздити кататися на лижах в урочищі Тисовець, всього за кілька кілометрів від селища.

Клімат
Клімат в м. Орявчик досить м'який, без різких перепадів температур і тиску (735 мм рт. ст.). Вологість повітря трохи підвищена, що обумовлюється високогірним розташуванням курорту. Зима у селищі снігова, безвітряна, із середніми температурними показниками – 4°С. Сніг на гірськолижних трасах лежить з листопада до квітня. Літо тут тепле, часом дощове. Середня температура влітку +16°С – +19°С.

Доїзд
до Орявчика можна автобусом Львів – Ужгород, а також маршруткою або електричкою напрямків Львів – Ужгород та Львів – Чоп (до міста Сколе).

Найближчі витяги:
Славське - 38 км
Тисовець - 3 км


Схема розташування гірськолижних витягів Орявчик

Схема подъемников. Кликните для увеличения


Дані 2009 року.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.