ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Гірськолижні траси та підйомники Івано-Франківської обл.

с. Тюдів.
Гірськолижний сезон починається з листопада та закінчується у квітні, завдяки сучасному обладнанню, що допомагає готувати схили. На даний момент введено в експлуатацію три траси різної категорії складності: для початківців (200 м), середньої складності (600 м) та професійної (800 м). Діє бугельний буксирувальний підйомник. Поруч готується до запуску підйомник крісла і траса на 1500 м. Всі траси мають прекрасне освітлення і дозволяють кататися до глибокої ночі. Поряд із трасами розташований прокат гірськолижного спорядження. Інструктори навчать катання на гірських лижах.
Проїзд:
Поїздом або літаком до Івано-Франківська (відправлення щодня цілий рік). Поїздом до Чернівців (відправлення щодня цілий рік). Потім автобусом чи маршруткою до Косова, а потім до села Тюдів.

с. Шешори.
Косівський р-н. Є бугель завдовжки 800 метрів, перепад висот 150 м. Розташований за 5 км від села. Проїзд у село від станції Коломия на маршрутці – 30 км, або з Косова (12 км, 30 хвилин).

м. Яремче.
Популярний туристичний центр. Є приватний бугель – довжина 300 метрів, перепад висот 70 м. Для початківців. Бугель розташований в урочищі Багривець, за 2 км від центру міста. Взимку возять охочих на санях чи авто.
схема гірськолижних витягів

с. Гута.
Село розташоване недалеко від Івано-Франківська, поряд із гірською річкою. За 500 метрів від пансіонату "Гута" працює бугельний витяг довжиною 450 метрів. Неподалік села розташована гора Сівуля. Працює прокат гірськолижного інвентарю. Село дуже гарне. Недарма на околицях розташована резиденція президента.

Дані 2008 року.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.